 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > AVX  (04023C222KAT2A)
AVX 04023C222KAT2A
PartNo:
04023C222KAT2A
Manufacturers: AVX
Qty: 125254
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2200PF 25volts 10% X7R
RoHS:Details
Capacitance:100 pF
Voltage Rating DC:50 V