 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > AVX  (04025A180JAT2A)
AVX 04025A180JAT2A
PartNo:
04025A180JAT2A
Manufacturers: AVX
Qty: 62565
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 18pF 50volts C0G 5%
RoHS:Details
Capacitance:22 uF
Voltage Rating DC:16 V