 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > AVX  (04025A220JAT2A)
AVX 04025A220JAT2A
PartNo:
04025A220JAT2A
Manufacturers: AVX
Qty: 137179
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 22pF 50volts C0G 5%
RoHS:Details
Capacitance:4.7 uF
Voltage Rating DC:50 V