 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > AVX  (04025A220KAT2A)
AVX 04025A220KAT2A
PartNo:
04025A220KAT2A
Manufacturers: AVX
Qty: 83076
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 22PF 50volts 10% C0G
RoHS:Details
Capacitance:2.2 uF
Voltage Rating DC:16 V