 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > AVX  (04025A470JAT2A)
AVX 04025A470JAT2A
PartNo:
04025A470JAT2A
Manufacturers: AVX
Qty: 107555
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 47pF 50volts C0G 5%
RoHS:Details
Capacitance:10 pF
Voltage Rating DC:50 V