 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > AVX  (04025C102MAT2A)
AVX 04025C102MAT2A
PartNo:
04025C102MAT2A
Manufacturers: AVX
Qty: 98382
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 1000pF X7R
RoHS:Details
Capacitance:10 uF
Voltage Rating DC:10 V