 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > AVX  (04025C821KAT2A)
AVX 04025C821KAT2A
PartNo:
04025C821KAT2A
Manufacturers: AVX
Qty: 58279
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 820PF 50volts 10% X7R
RoHS:Details
Capacitance:33 uF
Voltage Rating DC:10 V