 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > AVX  (04025U100CAT2A)
AVX 04025U100CAT2A
PartNo:
04025U100CAT2A
Manufacturers: AVX
Qty: 143015
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10PF 50V .25PF Ultra Low ESR
RoHS:Details
Capacitance:22 uF
Voltage Rating DC:25 V