 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > AVX  (04026D225KAT2A)
AVX 04026D225KAT2A
PartNo:
04026D225KAT2A
Manufacturers: AVX
Qty: 68250
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2.2uF 6.3 Volts X5R 10%
RoHS:Details
Capacitance:22 uF
Voltage Rating DC:10 V