 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > AVX  (06031A101JAT2A)
AVX 06031A101JAT2A
PartNo:
06031A101JAT2A
Manufacturers: AVX
Qty: 70647
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 100pF 5% C0G
RoHS:Details
Capacitance:4.7 uF
Voltage Rating DC:4 V