 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > AVX  (06031C681KAT2A)
AVX 06031C681KAT2A
PartNo:
06031C681KAT2A
Manufacturers: AVX
Qty: 250246
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 680pF 10% X7R
RoHS:Details
Capacitance:0.033 uF
Voltage Rating DC:450 V