 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > AVX  (06033A220JAT2A)
AVX 06033A220JAT2A
PartNo:
06033A220JAT2A
Manufacturers: AVX
Qty: 72156
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 22pF 5% C0G
RoHS:Details
Capacitance:2.2 uF
Voltage Rating DC:25 V