 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > AVX  (06033C104KAT2A)
AVX 06033C104KAT2A
PartNo:
06033C104KAT2A
Manufacturers: AVX
Qty: 174004
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 0.1uF 10% X7R
RoHS:Details
Capacitance:0.1 uF
Voltage Rating DC:50 V