 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > AVX  (06033G104ZAT2A)
AVX 06033G104ZAT2A
PartNo:
06033G104ZAT2A
Manufacturers: AVX
Qty: 237001
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 0.1uF Y5V
RoHS:Details
Capacitance:10 uF
Voltage Rating DC:25 V