 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > AVX  (06033G104ZAT4A)
AVX 06033G104ZAT4A
PartNo:
06033G104ZAT4A
Manufacturers: AVX
Qty: 255000
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 0.1uF Y5V
RoHS:Details
Capacitance:4.7 uF
Voltage Rating DC:50 V