 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > AVX  (06035A150JAT2A)
AVX 06035A150JAT2A
PartNo:
06035A150JAT2A
Manufacturers: AVX
Qty: 96810
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 15pF 5% C0G
RoHS:Details
Capacitance:1 uF
Voltage Rating DC:25 V