 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > AVX  (06035A220JAT2A)
AVX 06035A220JAT2A
PartNo:
06035A220JAT2A
Manufacturers: AVX
Qty: 108637
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 22pF 5% C0G
RoHS:Details
Capacitance:0.47 uF
Voltage Rating DC:10 V