 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > AVX  (06035A330JAT2A)
AVX 06035A330JAT2A
PartNo:
06035A330JAT2A
Manufacturers: AVX
Qty: 62201
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 33pF 5% C0G
RoHS:Details
Capacitance:5 pF
Voltage Rating DC:250 V