 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > AVX  (06035C104JAT2A)
AVX 06035C104JAT2A
PartNo:
06035C104JAT2A
Manufacturers: AVX
Qty: 93725
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 0.1uF 5% X7R
RoHS:Details
Capacitance:1200 pF
Voltage Rating DC:250 V