 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > AVX  (06035C104KAT4A)
AVX 06035C104KAT4A
PartNo:
06035C104KAT4A
Manufacturers: AVX
Qty: 74980
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 0.1uF 10% X7R
RoHS:Details
Capacitance:1000 pF
Voltage Rating DC:2 kV