 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > AVX  (08051C681KAT2A)
AVX 08051C681KAT2A
PartNo:
08051C681KAT2A
Manufacturers: AVX
Qty: 58017
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 680pF 100volts X7R 10%
RoHS:Details
Capacitance:0.01 uF
Voltage Rating DC:25 V