 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > AVX  (08055A102JAT4A)
AVX 08055A102JAT4A
PartNo:
08055A102JAT4A
Manufacturers: AVX
Qty: 60000
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1000PF 50V 5%
RoHS:Details
Capacitance:10 uF
Voltage Rating DC:25 V