 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > AVX  (08055A470JAT2A)
AVX 08055A470JAT2A
PartNo:
08055A470JAT2A
Manufacturers: AVX
Qty: 67670
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 47pF 50volts C0G 5%
RoHS:Details
Capacitance:470 pF
Voltage Rating DC:25 V