 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > AVX  (08055C102KAT4A)
AVX 08055C102KAT4A
PartNo:
08055C102KAT4A
Manufacturers: AVX
Qty: 120000
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1000PF 50V 10%
RoHS:Details
Capacitance:0.1 uF
Voltage Rating DC:50 V