 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > AVX  (08056D226MAT2A)
AVX 08056D226MAT2A
PartNo:
08056D226MAT2A
Manufacturers: AVX
Qty: 74082
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3volts 22uF 20%
RoHS:Details
Capacitance:10 uF
Voltage Rating DC:10 V