 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > AVX  (12061C104KAT2A)
AVX 12061C104KAT2A
PartNo:
12061C104KAT2A
Manufacturers: AVX
Qty: 63612
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 0.1uF 100volts X7R 10%
RoHS:Details
Capacitance:1000 pF