 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Xicon  (140-CC501B104K-RC)
Xicon 140-CC501B104K-RC
PartNo:
140-CC501B104K-RC
Manufacturers: Xicon
Qty: 132000
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 0.1uF 50volts X7R 10%
RoHS:Details
Capacitance:22 uF