 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Johanson Dielectrics  (202R18W102MV4E)
Johanson Dielectrics 202R18W102MV4E
PartNo:
202R18W102MV4E
Manufacturers: Johanson Dielectrics
Qty: 128905
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2000volts 1000pF 20% X7R
RoHS:Details
Capacitance:0.82 uF
Voltage Rating DC:500 V