 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Johanson Dielectrics  (202S41W222KV4E)
Johanson Dielectrics 202S41W222KV4E
PartNo:
202S41W222KV4E
Manufacturers: Johanson Dielectrics
Qty: 60000
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2Kvolts 2200pF 10% X7R
RoHS:Details
Capacitance:680 pF
Voltage Rating DC:50 V