 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Johanson Dielectrics  (500R07N100JV4T)
Johanson Dielectrics 500R07N100JV4T
PartNo:
500R07N100JV4T
Manufacturers: Johanson Dielectrics
Qty: 57950
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 10pF 5% NPO
RoHS:Details
Capacitance:10 uF
Voltage Rating DC:25 V