 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Johanson Dielectrics  (500R07N101JV4T)
Johanson Dielectrics 500R07N101JV4T
PartNo:
500R07N101JV4T
Manufacturers: Johanson Dielectrics
Qty: 69922
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 100pF 5% NPO
RoHS:Details
Capacitance:22 uF
Voltage Rating DC:10 V