 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Johanson Dielectrics  (500R07W102KV4T)
Johanson Dielectrics 500R07W102KV4T
PartNo:
500R07W102KV4T
Manufacturers: Johanson Dielectrics
Qty: 108740
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 1000pF 10% X7R
RoHS:Details
Capacitance:0.1 uF
Voltage Rating DC:35 V