 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Kemet  (C0402C220J5GAC)
Kemet C0402C220J5GAC
PartNo:
C0402C220J5GAC
Manufacturers: Kemet
Qty: 120000
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 22pF 5% C0G
RoHS:Details
Capacitance:22 uF
Voltage Rating DC:10 V