 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Kemet  (C0402C220J5GACTU)
Kemet C0402C220J5GACTU
PartNo:
C0402C220J5GACTU
Manufacturers: Kemet
Qty: 144268
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 22pF C0G 5%
RoHS:Details
Capacitance:1000 pF
Voltage Rating DC:100 V