 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Kemet  (C0402C689C5GAC)
Kemet C0402C689C5GAC
PartNo:
C0402C689C5GAC
Manufacturers: Kemet
Qty: 110000
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 68000uF C0G
RoHS:Details
Capacitance:4.7 uF
Voltage Rating DC:25 V