 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > TDK  (C0603C0G1E330K030BA)
TDK C0603C0G1E330K030BA
PartNo:
C0603C0G1E330K030BA
Manufacturers: TDK
Qty: 60000
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 33pF 25volts C0G 10%
RoHS:Details
Capacitance:1 uF
Voltage Rating DC:25 V