 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > TDK  (C0603C0G1H2R2C030BA)
TDK C0603C0G1H2R2C030BA
PartNo:
C0603C0G1H2R2C030BA
Manufacturers: TDK
Qty: 54360
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2.2pF 0.25pF 50Volts
RoHS:Details
Capacitance:22 uF
Voltage Rating DC:10 V