 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > TDK  (C0603C0G1H330J030BA)
TDK C0603C0G1H330J030BA
PartNo:
C0603C0G1H330J030BA
Manufacturers: TDK
Qty: 140061
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 33pF 5% 50Volts
RoHS:Details
Capacitance:4700 pF