 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Kemet  (C0603C100J5GAC7411)
Kemet C0603C100J5GAC7411
PartNo:
C0603C100J5GAC7411
Manufacturers: Kemet
Qty: 57605
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 10pF C0G 5%
RoHS:Details
Capacitance:12 pF
Voltage Rating DC:250 V