 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Kemet  (C0603C101J5GACTU)
Kemet C0603C101J5GACTU
PartNo:
C0603C101J5GACTU
Manufacturers: Kemet
Qty: 362455
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 100pF C0G 5%
RoHS:Details
Capacitance:680 pF
Voltage Rating DC:450 V