 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Kemet  (C0603C220J1GAC)
Kemet C0603C220J1GAC
PartNo:
C0603C220J1GAC
Manufacturers: Kemet
Qty: 64000
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 22pF 5% C0G
RoHS:Details
Capacitance:3.3 uF
Voltage Rating DC:25 V