 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Kemet  (C0603C223K5RACTU)
Kemet C0603C223K5RACTU
PartNo:
C0603C223K5RACTU
Manufacturers: Kemet
Qty: 70748
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 22000pF X7R 10%
RoHS:Details
Capacitance:470 pF
Voltage Rating DC:100 V