 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > TDK  (C0603JB0J104K030BC)
TDK C0603JB0J104K030BC
PartNo:
C0603JB0J104K030BC
Manufacturers: TDK
Qty: 60000
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 0.1uF 6.3volts JB 10%
RoHS:Details
Capacitance:0.22 uF
Voltage Rating DC:450 V