 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > TDK  (C0603JB1E104K030BB)
TDK C0603JB1E104K030BB
PartNo:
C0603JB1E104K030BB
Manufacturers: TDK
Qty: 60000
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 0.1uF 25volts JB 10%
RoHS:Details
Capacitance:27 pF
Voltage Rating DC:250 V