 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > TDK  (C0603X5R0J224M030BB)
TDK C0603X5R0J224M030BB
PartNo:
C0603X5R0J224M030BB
Manufacturers: TDK
Qty: 149720
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 0.22uF 6.3volts X5R 20%
RoHS:Details
Capacitance:10 uF
Voltage Rating DC:50 V