 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Kemet  (C0805C180J5GACTU)
Kemet C0805C180J5GACTU
PartNo:
C0805C180J5GACTU
Manufacturers: Kemet
Qty: 57840
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 18pF C0G 5%
RoHS:Details
Capacitance:22 uF
Voltage Rating DC:25 V