 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Kemet  (C0805C221J5GACTU)
Kemet C0805C221J5GACTU
PartNo:
C0805C221J5GACTU
Manufacturers: Kemet
Qty: 86042
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 220pF C0G 5%
RoHS:Details
Capacitance:4.7 uF
Voltage Rating DC:4 V