 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > TDK  (C1005C0G1H220J050BA)
TDK C1005C0G1H220J050BA
PartNo:
C1005C0G1H220J050BA
Manufacturers: TDK
Qty: 112130
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 22pF 50volts C0G 5%
RoHS:Details
Capacitance:1 uF
Voltage Rating DC:10 V