 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > TDK  (C1005X7R1H222K050BA)
TDK C1005X7R1H222K050BA
PartNo:
C1005X7R1H222K050BA
Manufacturers: TDK
Qty: 63308
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 2200pF 50volts X7R 10%
RoHS:Details
Capacitance:100 pF
Voltage Rating DC:100 V