 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Kemet  (C1206C102KDRACTU)
Kemet C1206C102KDRACTU
PartNo:
C1206C102KDRACTU
Manufacturers: Kemet
Qty: 77189
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1000volts 1000pF 10% X7R
RoHS:Details
Capacitance:10 uF
Voltage Rating DC:25 V